Maciej Iwanski Carlos Vela
Pance Kumbev Jay Emmanuel-Thomas

Kezdés: 17.00

1. félidő:
1. perc: Elkezdődött a mérkőzés!
3. perc: Egy hazai szabadrúgás ment el Fabianski kapuja előtt
9. perc: Fabianski hidegvérű csellel csapja be Manut.
17. perc: Cabral hatalmas gólt lőtt 25 méterről
23. perc: Nasri cselezte be magát ziccerbe, de oldalról nem tudta elrúgni a labdát a kapus mellett
25. perc: Sagna középreadásátm követően Chamakh gurított mellé.
29. perc: Máris cserál a lengyel csapat. Vrdoljak helyett jön Iwanski.
33. perc: Egy szöglet után nagy kavarodás közepette a hálónkba került a labda. A gólszerző: Jedrzejczyk.
36. perc: Teljes kapitulálás. Egy szögletnél Rosicky lyukat rúg, majd Jedrzejczyk közelről a  hálóba bombáz.
38. perc: Szépítettek az ágyúsok. Nsri adta be a labdát balról, Samah megelőzte a kapust és a hálóba fejelt.
45. perc: Vége az első félidőnek, az állás: 3-1!

2.félidő:
46. perc: A potyázó Fabianski helyett Szczesny, Rosicky helyett Vela, Walcott helyett Eboue, Frimpong helyén Gibbs. Elkezdődött a második játékrész!
46. perc: Gibbs lövését fogta a hazai kapus.
49. perc: Szczesny védett kétszer is hatalmasat.
53. perc: Vela szabadrúgását követően Eboue fejelt a kapuba.
57. perc: A Varsó nem kapott meg egy jogos 11est, Vermaelen rontott. Szögletből nem lett gól.
61. perc: Eboue lépett ki ziccerben és könyörtelenül bevágta a léc alá a labdát.
63. perc: Gibbs kapott egy remeklabdát a bal oldalon Nasritól és ő is a felsőbe lőtt.
66.  perc: Cserél a Legia. Chinyama jön Mezenga helyett.
67. perc: Vela külsővel mellé lő.
73. perc: Samah és Wilshere helyén immáron Jay Emmanuel- Thomas és Lansbury.
76. perc: Nem tudott felszabadítani az Arsenal védelme, meg is lett az ára. Ez volt Jedrzejczyk harmadik találata. Kapuscsere: Antolovic helyén Makhnovskyy. Szalachowski jött Cabaral helyére.
80. perc: Nasri szabadrúgása száll fölé.
81. perc: Nordtveit jött Sagna helyett
83. perc: Vela fejelte JET-hez a labdát, aki levette majd kilőtte a bal alsót.
84. perc: Szabadrúgás 17 méterről. Az erősen meglőtt középre tartó labdát a kapus bevédte a saját kapujába.
89. perc: Egy beadás ment kapura, de Szczesny kivédte.
90. perc: A mesterhármasig jutó Jedrzejczyk helyén Krubev. Manu helyén Kucharczyk
92. perc: Egy beadásba nagyon rosszul ért bele Gibbs, gyakorlatilag lerakta a labdát az érkező Iwanski elé, aki közelről nem hibázott.
93. perc: Szczesny ziccert védett.
94. perc: Vége a mérkőzésnek! 6-5-ös gólzápor Lengyelországban

Stream: Legia Warsow- Arsenal

Jelmagyarázat: gól: , bűntető: , csere: , csere-le: , csere-be: , sárgalap: , piroslap: , sípszó:, sérülés:

- Médiaajánlat -
HOZZÁSZÓLÁSOK:

Profil
Üzenet
arsenalfan12 véleménye:
2010-08-11 10:39
Hobcsi hogy mondhatsz ilyet a kedvenc csapatodról?Én nem gondolom hogy Wengernek csak a pénz számít.Biztos hogy jót akar a csapatnak csak hát ez a fiatalítás...De hát a jó szurkoló vesztéskor is kitart és buzdít...

Profil
Üzenet

Profil
Üzenet
Chimera véleménye:
2010-08-09 09:44
a semleges nézőknek ez egy nagyon jó mérkőzés lehetett de így is biztosan az volt, 3-0-ás állásnál azért meleg volt a pite hogy nagyon kikapunk, ebué meg duplázott, dik, tud ilyet is persze tudom hogy remek játékos de még nem láttam tőle duplát, jet és gibbs is betalált valamint samak is újra eredményes még a végén jó igazolásnak bizonyul

Profil
Üzenet
Ade72 véleménye:
2010-08-08 20:48
Azt az ominózus 5-8 meccset meg szerintem hagyjuk, mert az teljesen véleményes. Én is láttam mindet, de én nem így éreztem, ahogy Te. Szerintem természetes volt amit csináltak a srácok.

Profil
Üzenet
2010-08-08 20:40
Természetes, hogy lehet véleményed, nem mondtam h ne legyen. Nemtudom egyébként azt miből gondolod, hogy felhuztam magam. Teljesen hidegen hagy igazából, hogy te a szerintem megfelelő mentalitással szurkolsz-e vagy tekintesz a csapatra és az edzőre, vagy másképp. Mindössze elmondtam a véleményem. Ettől meg nekem nem lesznek álmatlan éjszakáim, ahogy neked sem attól hogy szerinted felhúztam magam. Egyébként történetesen pont járatos vagyok a pénzügyben, és pontosan tudom milyen juttatásokkal és kiadásokkal jár egy játékos megvétele. Ennélfogva egyet is értek azzal amit Hondáról mondtál, csak annyi a gond, hogy ezzel magad ellen beszéltél, mert az előző hozzászólásodban azért szóltad le Wenger mert idézem "semmi más nem számít, minthogy a csapat sok pénzt kapjon, ha ehhez nem kell eredményt elérni az annál jobb, mert úgysem tud." Ezek után közlöd, hogy mekkora világbajnok döntés lett volna megvenni egy középszerű játékost akivel nyilván nem nyerünk semmit, csak azért mert megint idézek "fél Japán elkezdte volna nézni az Arsenal meccseit, lehetett volna ott gálameccseket, felkészülési meccseket játszani iszonyat pénzekért". Tényleg zseniális, megkaptad volna ami ellen tiz körömmel protezsáltál az előző kommentedben. Úgyhogy visszadobnám a labdát, és megkérnélek arra, hogy gondolkozz TE mielőtt "hülyeségeket írogatsz".

Profil
Üzenet
hobcsi véleménye:
2010-08-08 20:08
Ade72: Tudod a baj nem az, hogy te felhúzod magad - mert ettől nekem álmatlan éjszakám egy sem lesz - hanem az, hogy te azt normálisnak tartod, hogy valaki, aki annyi pénzt kap 1 hónap alatt, mint egy átlag magyar család egész életben kapott bevétele, s ezért ő képes szarul, nem hajtósan játszani. Meg kellene döglenie a pályán ezért a fizuért, nem alibizni. A nagy sérüléshullám meg Wenger hibája, s ez ellen azért nem tesz, mert ha tenne, akkor be kellene látnia, hogy a keret gyengébb, s nem tudná a legerősebb 11-el sem megnyerni a bajnokságot. Ez a befektetés, meg optimalizált játékosvásárlás meg egy nagy hülyeség. Dolgozz egy kicsit a pénzügyben, s belátod, hogy hülyeségeket irogatsz. Egy játékos megvásárlása nem csak pénzügyi kiadás, hanem reklámbevétel, mezbevétel, jó játéka esetén nemzetközi bevétel, szóval hosszú távon befektetés. Volt a VB alatt egy ideig téma Honda megvásárlása. Az lett volna nagy pénzügyi döntés, mert fél Japán elkezdte volna nézni az Arsenal meccseit, lehetett volna ott gálameccseket, felkészülési meccseket játszani iszonyat pénzekért. Mezből eladott volna annyit a klub, mint a játékos ára. Még ha nem is a legnagyobb sztár, mégis jó húzás lett volna. Arról nem is beszélve, hogy van mentalitása, mert folyton azt nyilatjkozza, hogy ő a legjobbaknál akar majd játszani egyszer. Szóval nem leszólva a véleményedet azt gondolom, hogy addig lehet véleményem a csapat teljesítményéről, ameddig nem mutat semmit, s mer úgy játszani, ahogy a tavalyi szezon végén. Azért a teljesítményért a fél csapat megérdemelte volna, hogy kérdés nélkül kirúgják. Egy normális munkahelyen meg is tették volna. S ezt te is tudod, ha egy kicsit is dolgoztál már az életben.

Véleményed van? Oszd meg a többiekkel! (377 felhasználó már megtette)

Meadow Park, 2018/07/14, 16:00, Barátságos mérkőzés
Gól: 7', 9', 17', Aubameyang, 35' Nelson, 39' Lacazette, 53' Nketiah, 71' Reine Adelaide, 79' Mkhitaryan