Maciej Iwanski Carlos Vela
Pance Kumbev Jay Emmanuel-Thomas

Kezdés: 17.00

1. félidő:
1. perc: Elkezdődött a mérkőzés!
3. perc: Egy hazai szabadrúgás ment el Fabianski kapuja előtt
9. perc: Fabianski hidegvérű csellel csapja be Manut.
17. perc: Cabral hatalmas gólt lőtt 25 méterről
23. perc: Nasri cselezte be magát ziccerbe, de oldalról nem tudta elrúgni a labdát a kapus mellett
25. perc: Sagna középreadásátm követően Chamakh gurított mellé.
29. perc: Máris cserál a lengyel csapat. Vrdoljak helyett jön Iwanski.
33. perc: Egy szöglet után nagy kavarodás közepette a hálónkba került a labda. A gólszerző: Jedrzejczyk.
36. perc: Teljes kapitulálás. Egy szögletnél Rosicky lyukat rúg, majd Jedrzejczyk közelről a  hálóba bombáz.
38. perc: Szépítettek az ágyúsok. Nsri adta be a labdát balról, Samah megelőzte a kapust és a hálóba fejelt.
45. perc: Vége az első félidőnek, az állás: 3-1!

2.félidő:
46. perc: A potyázó Fabianski helyett Szczesny, Rosicky helyett Vela, Walcott helyett Eboue, Frimpong helyén Gibbs. Elkezdődött a második játékrész!
46. perc: Gibbs lövését fogta a hazai kapus.
49. perc: Szczesny védett kétszer is hatalmasat.
53. perc: Vela szabadrúgását követően Eboue fejelt a kapuba.
57. perc: A Varsó nem kapott meg egy jogos 11est, Vermaelen rontott. Szögletből nem lett gól.
61. perc: Eboue lépett ki ziccerben és könyörtelenül bevágta a léc alá a labdát.
63. perc: Gibbs kapott egy remeklabdát a bal oldalon Nasritól és ő is a felsőbe lőtt.
66.  perc: Cserél a Legia. Chinyama jön Mezenga helyett.
67. perc: Vela külsővel mellé lő.
73. perc: Samah és Wilshere helyén immáron Jay Emmanuel- Thomas és Lansbury.
76. perc: Nem tudott felszabadítani az Arsenal védelme, meg is lett az ára. Ez volt Jedrzejczyk harmadik találata. Kapuscsere: Antolovic helyén Makhnovskyy. Szalachowski jött Cabaral helyére.
80. perc: Nasri szabadrúgása száll fölé.
81. perc: Nordtveit jött Sagna helyett
83. perc: Vela fejelte JET-hez a labdát, aki levette majd kilőtte a bal alsót.
84. perc: Szabadrúgás 17 méterről. Az erősen meglőtt középre tartó labdát a kapus bevédte a saját kapujába.
89. perc: Egy beadás ment kapura, de Szczesny kivédte.
90. perc: A mesterhármasig jutó Jedrzejczyk helyén Krubev. Manu helyén Kucharczyk
92. perc: Egy beadásba nagyon rosszul ért bele Gibbs, gyakorlatilag lerakta a labdát az érkező Iwanski elé, aki közelről nem hibázott.
93. perc: Szczesny ziccert védett.
94. perc: Vége a mérkőzésnek! 6-5-ös gólzápor Lengyelországban

Stream: Legia Warsow- Arsenal

Jelmagyarázat: gól: , bűntető: , csere: , csere-le: , csere-be: , sárgalap: , piroslap: , sípszó:, sérülés:

- Médiaajánlat -
HOZZÁSZÓLÁSOK:

Profil
Üzenet
Dobos Zoltán véleménye:
2010-08-08 17:26
hat en sem voltam megelegedve a mutatott jatekal,sehol nem voltak a gyors rovid paszok,gidolgozott helyzetunk sem nagyon volt,igazabol 1mas hibait kihasznalva szuletett. Es elvilg ez volt a kezdo vedosorunk...hat siralmas.de bizunk h jo lesz ez meg

Profil
Üzenet
Ade72 véleménye:
2010-08-08 16:46
Hobcsi ez aztán az igazi szurkolói hozzáállás. Feltételezni valakiről a PL-ben hogy nem akar nyerni a legnagyobb gyökérség, amit valaha hallottam, de hogy ezt a kedvenc csapatodról teszed, az undorító, erre nincs jobb szó. Az ember ösztönből nyerni akar, ha lemész focizni a parkba pár srác ellen csak viccből, akkor is nyerni akarsz, nem beszélve arról ha 60000 ember néz és szurkol érted, buzdítanak, és nem mellesleg a fizetésed meg a karriered meg mindened múlik ezen. Ezek mind imádnak focizni és hidd el hogy nyerni akarnak, de ha szerinted nem, és ennyire értelmetlen az Arsenalnak szurkolni akkor mennyél és szoríts Evraékért... A mentalitásról elárult mindent a tavalyi év utolso 5-8 meccse? Az az 5-8 meccs azt árulta el, amit mindenki tudott, hogy ha van egy csapat, aminek a fél kezdője sérült, és mindenki aki még állni tud, végigjátszotta az egész szezont, ráadásul az utolsó 5 meccsnek tétje sincs, akkor igen, valószínűleg nem egy sziporkázó, hajtós csapatra kell számítani... Wenger egyébként tényleg belebuzult a fiatalításba, de nem azért teszi, hogy ezáltal pénzhez jusson, és kineveljen embereket, majd eladja. Erre itt a kézzelfogató bizonyíték, Fabregasért most legombolhatott volna egy zsák pénzt, de nem tette mert CSAPATOT ÉPÍT ÉS NYERNI AKAR. A sikeres csapat építésére 2 mód van, az egyik a manszúrsejk verzió: veszel kész klasszisokat, és 2 év múlva, mire összeszoknak, bajnok vagy, ha van 1 tűrhető edződ. Na ezek nem mi vagyunk, miután az Arsenal az egyetlen részvénytársaságként működő klub a négy nagy közül, itt igenis ésszel kell kezelni a pénzt, nyereségesnek kell lenni. A másik lehetőség a csapatépítésre az, amit AW csinál, hogy megtalálod a tehetséges fiatalokat, kineveled őket, majd megtartod őket, és nyertél. Középút nincs, minőségi 23 éves játékosokat nem kapsz olcsón. Én pont hogy most kezdem látni a fényt az alagút végén, ezzel, hogy Wenger ennyire ragaszkodott Cesc-hez, elárulta, hogy mit is akar valójában, arról nem is beszélve, hogy ha ránézel a keretre, ez sérülések nélkül még a United-nél is jóval erősebb csapat, valahol a Chelsea szintjén van. 1kapus-Clichy-Vermaelen-Koscielny-Sagna-Nasri-Song-Cesc-Arshavin-Chamakh-RvP. Vérbeli ágyús vagy, ha ebben a keretben te nem látsz potenciált. Amúgy az megintcsak nagy hülyeség, hogy mindent a pénzért csinálunk és nem akarunk nyerni. Ez paradox kicsit, nemgondolod? Csak mert ha nyersz 1 BL-t vagy 1 PL-t az k**vasok pénz...

Profil
Üzenet
Fabre véleménye:
2010-08-08 15:06
szinte kikaptunk nem tudom mi volt a csapatal gyengen muszikaltunk hiaba nyertunk

Profil
Üzenet

Profil
Üzenet
hobcsi véleménye:
2010-08-08 12:31
Donald. A kommentgyűjtésnek nincs túl sok Ez csak olaj a tűzre, hogyha visszamásolod ide a vitákat. Majd megy a köpködés, hogy miattad nem nyert a csapat, mert te már a szezon elején sem bíztál bennük. Én - bár tudom, hogy ez felháborító vélemény - anno osztottam Evra nézetét, amikor azt nyilatkozta, hogy olyan volt a meccs, mintha egy csapat ovis ellen játszottak volna. Az Arsenal túlságosan csikócsapat egy a fitalításba belebuzult menedzserrel, akinek semmi más nem számít, minthogy a csapat sok pénzt kapjon, ha ehhez nem kell eredményt elérni az annál jobb, mert úgysem tud. Ez minden csak nem hozzáállás. S akkor nekünk az a jó, hogy maradt Fabregas. Én is kézzel-lábbal kapálódznék, ha van esélyem egy trófeákért induló csapatba kerülni egy olyan helyett, akik arról papolnak, hogy bajnoki cím, meg hasonlók, de belül mindenki tudja, hogy a csapat erre nem alkalmas. Valahol bántja az igazságérzetem, hogy arról meg y a pofázás, hogy minden tekintetben egyértelműen bajnokesélyes a csapat, de a mentalitásról mindent elárult a tavalyi év utolsó 5-8 meccse.

Profil
Üzenet
Breex véleménye:
2010-08-08 12:30
NGZ ezt komolyan kérdezed?

Véleményed van? Oszd meg a többiekkel! (377 felhasználó már megtette)

Meadow Park, 2018/07/14, 16:00, Barátságos mérkőzés
Gól: 7', 9', 17', Aubameyang, 35' Nelson, 39' Lacazette, 53' Nketiah, 71' Reine Adelaide, 79' Mkhitaryan