Henry a régi szép időkről és a fiatalokról
2014-07-25 12:06 | Írta: arsenal1995 | Kategória: Interjúk
"Teljesen más embernek érzem magam, amikor magamra öltöm az Arsenal mezét."

Thierry Henry manapság a New York Red Bulls játékosa, de az Arsenal iránti vonzódás máig megmaradt, és az ágyúsok legendája ezt ki is fejtette, amikor nyilatkozott a médiának a szombati mérkőzés előtt.

Henry most az MLS-re koncentrál, de a klubnál töltött két időszaka alatt is nyilvánalóvá vált, mit jelent számára az Arsenal, hiszen 377 mérkőzésen 228 gólt szerzett, és még kapitány is volt.

"Kiváltságnak éreztem, hogy magamra ölthettem az Arsenal mezét" - mondta. "Ezt akkor értettem meg, amikor távoztam, majd visszatértem arra a hét-nyolc mérkőzésre. Nagyon sokat jelentett számomra az Arsenal, és hihetetlen érzés volt, amikor újra magamra ölthettem a klub mezét."

"Lehet, hogy ez most kicsit furcsán fog hangzani, de nekem a szombati találkozó olyan lesz, mint egy edzés, mert amikor holtszezon volt Amerikában, akkor velük edzettem."

"Örülök neki, hogy az amerikai szurkolók is megismerhetik az Arsenalt, és néhány csapattársamnak ez lesz az első mérkőzése ellenük."

"Úgy gondolom, hogy nagyszerű dolog egy Arsenal szintű csapat ellen pályára lépni."

A világbajnokság miatt az Arsenal több fiatalja is elutazhatott Amerikába. Köztük van Gedion Zelalem is, aki hét évet az USA-ban élt, majd felfigyeltek rá az ágyúsok.

"Mindenki ismeri őt" - mondta Henry. "Minőségi játékos. Jól kezeli a labdát, nagyszerűen lát a pályán. Sokan beszélnek róla."

"Nem könnyű feladat bekerülni az Arsenal felnőtt csapatába, de biztosan minőségi játékos, és Wenger hisz benne. Remélhetőéeg nagyszerű játékos válik belőle."

"Az Arsenalnak sok jó fiatal játékosa van, akik hamarosan betörhetnek a felnőtt csapatba. Szombaton majd láthatjuk őket. Mindenki nagy nevekre számít, de van sok jó fiatal játékos, akiket szezon közben nem láthatunk, mert kölcsönbe kerülnek, hogy játéklehetőséget kapjanak."

"De elmondhatom, hogy minőségi csapatuk van. Remélhetőleg nem túl sokat fogunk ebből szombaton látni, de ez csak jó a klubnak."

ronti véleménye:
2014-07-27 10:14
Sziasztok.regeltem az ARSENAL.com on gépről be tudok lépni,telefonról nem.Szerintetek mi lehet a baj.

fifa11 véleménye:
2014-07-26 22:47
Kösz basset!

fifa11 véleménye:
2014-07-26 22:29
Na, verjem bele jó évnek nézek elébe... Digim nincs, ahol a meccseket szoktam nézni oldal (atdee.net) meg befuccsolt... Nem is én lennék komolyan. Nem tudna valaki dobni egy olyan oldalt, ahol jó minőségű streamek szoktak lenni?! Gépem is egy régi szar, szóval nem sok jóra számítok.

Marsenalito véleménye:
2014-07-26 21:52
Mindenki mondhat akármit, atomjaira lehetne bontani ezt a Khedirás sztorit!! Lehet érvelni mellette és lehet szidni is, DE.........higyjétek el!!!Nem lenne olyan rossz ez a Sami gyerek!Nem gyengülnénk vele az biztos. Lehet párhuzamot vonni közte és ilyen Schneiderlin meg Vidalok között, de ő van terítéken és kész!!!Jobb mint Arteta, nem?!Azéé.....masszív a gyerek, vb-t nyert, a világ egyik legjobb csapatában és a világ legjobb nemzetijében is alap ember és ami a legfontosabb h olyan csapathoz jönne, ahol nem 1 kis barátjával fociz6na!!Jaa...és még az edző is zorall!!!!Lehet h jól sülne el, ezt azért pozitívumként lehetne tekinteni. Nem egy noname. Inkább erősödés!!Ne értsetek félre, nem a kedvencem de az ész érv mellette szólna!!

selymes véleménye:
2014-07-26 21:07
Csak azért lepkézett mostanság Casillas, mert vagy 2 évig alig játszott. Ha formába lendülne és rendszeres lehetőséget kapna biztos, hogy a legesleglegjobbak között lenne megint. Viszont én megvagyok elégedve Csesznyivel maximálisan, annak ellenére hogy milyen fiatal kapus marha jó. Nem cserélném le még Casillasra sem. Ospinával jó cimborák lesznek!

loui008 véleménye:
2014-07-26 19:07
1-et értek !

Véleményed van? Oszd meg a többiekkel! (74 felhasználó már megtette)