Theo Walcott Carlton Cole
Eduardo Benedict McCarthy

Kezdés: 18.30

1. félidő: Hamarosan!
1. perc: Kezdetét beszi a mérkőzés!
5. perc: Clichytől Denilsonhoz került a labda, aki háromszögezett Bendtnerrel és a visszakapott labdát az alsó sarokba lőtte.
38. perc: Diamanti buktatta hátulról Bendtnert.
39. perc: Campbell szabálytalankodott Stanislasszal szemben.
44. perc: Büntetőt kapott a West Ham és ráadásul kiállították Vermaelent. A belga hátvéd Francot rántotta le a tizenhatoson belül.
45. perc: Diamanti büntetőjét védte Almunia
46. perc: Kovac is besárgult
47. perc: Vége az első félidőnek
2.félidő:
45. perc: Elindult a második játékrész
47. perc: Egy beadást követően Arshavin fejelt fölé.
52. perc. Meleg helyzet a kapu előtt, de ezúttal Song szabályosan szerelt.
55. perc: Denilson lövése pattant szögletre
57. perc: Franco helyett Cartlon Cole. Bendtner helyett Diaby a pályán.
60. perc: Diamnati gyenge lövését fogta Almunia
62. perc: Upson buktatta Ebouet
63. perc: Fabregas szabadrúgása ment el a kapu mellett
69. perc: Diamanti lövése pattant le Campbellről
70. perc: Noble érkezett Kovac helyett
74. perc: Campbell fejesét fogta Green nagy nehézségeket követően.
75. perc: Mido helyett McCarthy a pályán. Nsrit Sagna váltotta.
77. perc: Diaby indult meg, majd Arshavinhoz továbbított, akinek a lövését fogta Green.
78. perc: McCarthy tolt egyet a labdán, majd 18 méterről leadott lövése a kapufát érintve hagyta el a játékteret.
78. perc: Clichy Nigel Winterburnos megindulással tört előre, és csak szabálytalanul tudta megállítani Tomkins
82. perc: Fabregas indult volna meg, de Upson kézzel ütött a labdába. A bíró tizenegyset ítélt.
83. perc: A büntetőt Fabregas vágta a kapu közepébe.
84. perc: Eduardo a pályán Arhavin helyén.
88.perc: 60 ezer ember nézheti a helyszínen a mérkőzést.
93.perc: Véget ért a mérkőzés!

Köszönöm a figyelmet!

Jelmagyarázat: gól: , bűntető: , csere: , csere-le: , csere-be: , sárgalap: , piroslap: , sípszó: , sérülés: