Podolski a válogatottságról
2014-09-08 15:06 | Írta: arsenal1995 | Kategória: Interjúk
A Skócia elleni Európa-bajnoki selejtezőt követően a német válogatott támadója, Lukas Podolski elmondta, hogy a válogatottság lemondása sosem fordult még meg a fejében.

Philipp Lahm, Per Mertesacker és Miroslav Klose sem fognak már szerepelni a német csapatban, de a 29 éves Podolski még nem tervezi, hogy lemondjon a válogatott futballról.

"Még mindig éhes vagyok a sikerre" - mondta az Arsenal játékosa, aki kései csereként lépett pályára a skótok ellen Eb-selejtezőn vasárnap Dortmundban.

"A következő nagy célom az Európa-bajnokság megnyerése."

"Még élvezem a játékot a német válogatottban, és megtisztelve érzem magam, hogy a csapat tagja lehetek."

Podolski már nem rendszeres kezdő a német válogatottban, de ez nem gátolja meg abban, hogy visszanyerje Löw bizalmát.

"Nem félek senkitől a válogatottnál" - tette hozzá. "Nem csak azért vagyok itt, mert én fel tudom dobni mindenki kedvét. Azért vagyok ott a csapatban, mert megérdemlem. Én része vagyok ennek a csapatnak, és biztosan nekem is lehetőséget ad majd Löw."

Forrás: SkySports.com

2014-09-10 12:31
Remélem Basset igazad lesz és csak szimulált Rambo

2014-09-10 12:30
Ha megkérdezik tőlem ki nyeri a Pl nem válaszolok , nem válaszolok mert fogalmam sincs ha kit szeretnék Arsenal és kit tartok esélyesnek a legnagyobb esélyeseknek akkor City Chelsea Arsenal az hogy most eblukjuk ezt a meccset azt a mecset és akkor ez lesz az még korai viszont hatalmas pereztizse van egy ilyen mérkőzésnek ezért fontos otthon tartani a 3 pontot és küzdeni mintha ha csak az életünk múlna rajta . Ha a bajnoki címet nézem és mérem kilóra akkor azt mondom hogy 80 pontot túl kell lépni ami nekünk a 2007-2008 szezonba sikerült utoljára 11 döntetlennel és 3 vereséggel előtte és azóta is ritkán léptük ez a mesebeli számot pedig volt olyan év mikor szintre minden rangadót hoztunk meg olyan is amikor szinte nulláztunk . Két szám 86, 89 nagyon sokszor ismétlődik napjainkig a PL-történelmében 86, 89 pontot értek el a jelen és a múlt bajnokai persze akad egy két kivétel de higgyétek el kb az esetek 80 % ez a két szám szerepel . Ha csak minket nézem akkor az látszik hogy 2010-ben a klub mély ponton volt( mindenki tudja mi történt akkor ) azóta fokozatosan fejlődik(pedig tisztában vagyunk vele milyen körülmények nehezítették a dolgunkat ) így szóval idén bízom a 80 pont tuszárnyalásában az hogy egy csapat magához képest gyengén kezd az még nem jelent semmit ezt mi tudjuk a legjobban főleg még az emlék is friss még tavalyról . Azért az elmondható hogy 2. ik éve egyértelműen épül a csapat , a sérülésekkel majd meglátjuk mit bírunk kezdeni de idén legalább Giroud kiválását le tudtuk reagálni , ezért mondom azt hogy először játsszuk le a bajnokságot és utána avassunk bajnokot a Chelsea nél most Fabre és Costa jó formában van MOST a City meg tavaly óta nem erősödött de mi IGEN, van két x ünk a City nek van veresége pedig nekünk play off-ot kellett játszani egy jól felkészült csapattal ami igen csak ki vett belőlünk a PL fordulókra. Lehet hogy pont a City ellen fogunk össze állni akit már jól ismerünk de mi vagyunk a sötét ló Alexissal ls Welbeckkel a fedélzeten .

2014-09-10 11:21
Jaja

Matech véleménye:
2014-09-10 11:05
Nagyon sok múlik minden meccsen! Tavaly azt írtam szezon elején , hogy 11 pont vesztéssel(x vagy zakó mind1 , mert lesz úgy is mind2 ből) még bajnok lehet a csapat , és úgy is lett, a city 5x és 6v után , még bajnok lett , a pool 6x 6v-vel már lemaradt a trófeáról! Idén szerintem még a 12 beleférhet, de ha rögtön az első 4 fordulóból 3-at bukunk, kb, ( 1 rangadó után) akkor annyi esélyünk van , mint a válogatottnak az eb selejtezős zakó után. Ha komolyan gondoljuk a bajnoki címet akkor a cityt el kell verni otthon, ha nem akkor elégedjünk 3.-4. hellyel amiért nagyon meg kell majd küzdeni a pool ,mu,tottenham,everton négyessel.. Szerintem chelsea ,city 1-2.hely lesz..

2014-09-10 10:30
Hidd el.....sok múlik a mostani meccseken. Mert a távolság csak nő és nő.

Scared24 véleménye:
2014-09-10 09:32
Szasza azért ez durva kijelentés a 4. fordulóban. :D Ha megverjük otthon a Cityt, az semmit nem jelent, ha ilyen Leicesterekkel x-elünk nem lesz meg a 3. hely. Meg ha kikapunk akkor is legfeljebb.megverjük őket idegenben. :D Dortmundban is benne van a vereség, de ha a többi meccset hozzuk meglesz az első.hely.

Véleményed van? Oszd meg a többiekkel! (74 felhasználó már megtette)