A döntetlen igazságos eredmény - Wenger
2014-08-20 11:08 | Írta: GoldHand | Kategória: Interjúk

Arséne Wenger nyilatkozott röviden a Besiktas elleni Bajnokok Ligája selejtezőmérkőzés után.  A francia menedzser értékelte a látottakat, kitért Ramsey piros lapjára, és röviden beszélt az átigazolási tervekről.

Kemény mérkőzésen vannak túl Sanchez-ék

„Nagyon nehéz mérkőzés volt a számunkra, mindkét csapat hatalmas iramban futballozott. A Besiktas koncentráltan és fegyelmezetten futballozott 90 percen keresztül, emellett minden egyes labdáért hatalmas harc folyt a pályán. Az egész mérkőzés alatt koncentrálnunk kellett. Néhány szituációban talán látszott a fáradság a játékosokon, de összességében nagy ütemben futballoztunk.”

„ Aaron Ramsey mindkét sárgája egyszerűen hihetetlen volt, semmilyen súlyos szabálytalanságot nem követett el. Úgy vélem sem az első, sem a második szabálytalanság nem volt olyan durva, hogy azért sárga lapot keljen adni.”

„Természetesen győzni szerettünk volna a mérkőzésen, de láthatjuk, hogy a Besiktas is szerette volna megnyerni a találkozót. Úgy gondolom a döntetlen igazságos eredmény minkét csapat számára. Tudtuk hogy a Besiktas jó csapat, és nem számíthatunk könnyű mérkőzésre. Hazai pályán mindáron győzni szeretnénk, „ – így Arséne Wenger a 0-0-s döntetlenről.

Végül Wenger röviden beszélt az átigazolási tervekről, és a csapat védelméről.

„Jelen pillanatban nem tudok információval szolgálni. Nem vagyunk közel senkihez.”

„Kicsit szűkösön voltunt hátul, igen. A hétvégén azonban újra számolhatunk Mertesacker,Özil és Podolski játékával. Reméljük az Everton ellen már újra jó formában leszünk,”- zárta mondandóját a francia szakvezető.

Arsenal.com

fifa11 véleménye:
2014-08-23 13:53
Zala: Reus tényleg nem menne a Bayernbe, de az hülyeség, hogy nem férne be. Ő azon kevés játékosok egyike, aki minden csapatba kezdő lenne.

2014-08-23 12:09
gyenge a csatársorunk már ha az sor ami van a többi csapathoz képest....pool is 3 csatár, mu is jó, cselzi is jó, city meg jó megint csak. Egyszerűen nem tudom felfogni hogy miért nem vesz az öreg még előre gamert. Ennyire nem bízhat a sérülés nélküliségbe ha már most mennyi van. Walci is mire belerázódik november lesz, Sancheznek is nem tom mennyi idő. Sanogo ...phuuu, Giru meg aztán tényleg. Ha elmegy Podo akkor Campbell meg mit fog kezdeni a nagy teherrel? Nem lehet elvárni Ramseytől se hogy ő lövöldözzen folyton. Nem beszélve hogy ez negatívan is érintheti őt is. Jó a többi csapat szerencsésebb mert biztos a BL indulás és megvette akit akart és építkezhet....nekünk meg jut a morzsa ha egyeltalán méltóztatik igazolni még. Vagy valaki baszott drágán....! Idén lehet a szerencsénél meg a rutinnál több kell majd. A mai meccs meg....hát 3 esélyes a javából. A legrosszabb a döntetlen lenne...mert abban is találna jót az öreg...ami bosszantó (nekem).

Thierry14 véleménye:
2014-08-23 11:59
mára bepróbálnék egy ilyet: Szczesny - Debuchy Merte Kos Monreal - Chambers Wilshere - Sanchez Ramsey Rosicky - Giorud

Zala véleménye:
2014-08-23 11:56
Egy biztos, hogy még lesz igazolás csak az a kérdés, hogy mennyi?? Reus pedig ha eligazol biztos nem a Bayernbe, mert ott nem lenne helye és elmondta, hogy oda semmi pénzért nem igazolna.

8Arteta8 véleménye:
2014-08-23 10:55
Az El Confidencial szerint a Real Madrid meghatározta Angel Di María és Sami Khedira árát. Az argentintól 65 millió euró fejében kész megválni a klub, míg a német világbajnokért 15 millió eurót vár a vezetőség, akinek jövőre lejár a szerződése. A klub célja a két játékos értékesítésével az, hogy James Rodríguez árát kompenzálni tudják. Forrás: Madridom.hu

8Arteta8 véleménye:
2014-08-23 10:50
Di Mariát csak poénból írtam bár örülnék neki, de Khendóra lehet esélyünk. Igaz nekem nem tetszik ez a magatartása amit a Realnál csinál, de ami miatt kezdhetünk aggódni, hogy Podolski nincs a mai keretben!:S

Véleményed van? Oszd meg a többiekkel! (170 felhasználó már megtette)